Argital – Vlaštovičníkový krém na bradavice 25 ml

Argital - Vlaštovičníkový krém na bradavice 25 ml

Vlaštovičníková mast na bradavice Argital je 100% přírodního původu. Tato mast skvěle přispívá k normálnímu stavu pokožky a pomáhá v boji proti bradavicím.

Trápí vás bradavice a nemůžete se jich zbavit? Nechcete podstupovat bolestivé vypalování bradavic v nemocnici? Potom zbystřete! Právě vám je totiž určena mast na bradavice na vlaštovičníkové bázi. Vlaštovičníkový krém na bradavice Argital obsahuje výtažek z vlaštovičníku, čisté esenciální oleje z túje, lavandinu, česneku, rozmarýnu, Niaouli, tymiánu, saturejky, dobromysli a pelargonie a čisté rostlinné oleje z mandlí a pšeničných klíčků. Jedná se o produkt, který si získal mezi uživateli velkou oblibu díky své vysoké účinnosti.

Technické parametry přípravku Argital

  • balení: 25 ml

Jak používat Argital – Vlaštovičníkovou mast na bradavice?

Použití této masti na bradavice je opravdu snadné a zvládne jej úplně každý. Naneste mast Argital na postižené místo, které předtím omyjete teplou vodou. Místo posléze osušte, naneste mast a zakryjte jej polštářkovou náplastí, aby mast nevysychala. Nechte mast na místě působit co nejdéle, nejlépe neustále. Pozor si dejte na kontakt s očima – mast nesmí přijít do styku s očima. Krém aplikujte dvakrát denně až do vymizení příznaků.

Upozornění

Přípravek je určen pouze k zevnímu použití. Výrobek ani žádná ze složek nejsou testovány na zvířatech – LAV. Argital – Vlaštovičníkový krém na bradavice 25 ml neobsahuje žádné syntetické látky (konzervanty, vůně, barvy..), minerální oleje a GMO. Neobsahuje žádné živočišné složky – VeganOK.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*