HemaGel čípky na hemeroidy

HemaGel čípky na hemeroidy

Hledáte účinnou mast na hemeroidy, která vám uleví od bolesti a s hemeroidy pěkně zatočí? Čípky HemaGel na hemeroidy jsou účinné a efektivní.

HemGel patří mezi přípravky, které urychlují proces hojení menších či větších poranění. HemaGel léčí nejen drobná poranění, jakými mohou být například oděrky, řezné rány či jakékoliv puchýře, nýbrž také jiné chronické rány, mezi které se řadí proleženiny, pooperační stavy a také různé diabetické defekty a jiné. HemaGel mimo jiné také výrazně zabraňuje takzvané hypertofii jizev, která může být velmi nepříjemnou záležitostí.

Na co HemaGel pomáhá?

HemaGel pomáhá zejména při různých řezných poraněních, puchýřích, oděrkách či popáleninách prvního, a rovněž také i druhého stupně. Sáhnout po něm můžete i v případě, kdy vás trápí například různé diabetické defekty, vředy na bérci, jizvy, proleženiny či dokonce těžší pooperační stavy. HemaGelvelmi dobře urychluje celý proces hojení a snižuje  takjakékoliv riziko komplikací, které mohou v případě hojení rány nastat. Mimo jiné HemaGel zabraňuje takzvané hypertofii jizev.

Jak se HemaGel používá?

Ránu, kterou chcete ošetřit HemaGelem, je zaprvé třeba důkladně očistit od nejrůznějších nečistot, a to například od zbytků prachu či jiných léčebných materiálů. Na ránu až poté můžete aplikovat právě HemaGel. Postačí skutečně malé množství krému. Krém na ránu přilne a absorbuje na sebe veškeré sekrety a také další tekutiny z dané rány. Ránu je poté nejlepší překrýt netkaným textilem, obinadlem, a nakonec použít náplast. Pokud se jedná o ránu, která je infekční, je nutné k přípravku používat také lékařem předepsaná antibiotika či jiné medikamenty. HemaGel lze používat dle potřeby jednou denně či jednou za dva dny.

Složení HemaGelu

HemaGel je hydrofilní gel, který pracuje na bázi síťovaného kopolymeru a obsahuje zejména tyto látky:

  • Čištěnou vodu
  • Macrogol 300
  • 2-hydroxyethylmethakrylát, který obsahuje polymerně vázané stíněné aminoskupiny takzvané Hema/HAS

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*