Hemostop Gel Max 75 ml

Hemostop Gel Max 75 ml

Hemostop gel Max je známá a velmi oblíbená mast ppoužívaná při potížích s hemeroidy. Jedná se o účinnou mast na hemeroidy, která obsahuje 12 rostlinných extraktů. Přejít do obchodu

Po aplikaci masti na konečník, resp. na hemeroidy, vytváří Hemostop Gel Max hydratační, zvláčňující, zklidňující, regenerační, chladivou a čistící hydrogelovou vrstvu. Hydrogelová vrstva vytváří na konečníku příznivé podmínky pro aktivaci přirozených regeneračních a protizánětlivých mechanismů. Díky tomu má tato mast na hemeroudy příjemné účinky, které zamezují nepříjemnému svrbění a bolestem při potížích s hemeroidy.

Kdy používat Hemostop gel Max?

  • při poruchách sliznice v oblasti konečníku spojených se vznikem hemoroidů
  • při svrbění, štípání a nebo pálení v oblasti konečníku
  • při popraskání a opruzení sliznice a okolí konečníku

Jak používat Hemostop gel Max?

Hemostop gel Max nanášejte podle potřeby 2 – 3x denně. Množství gelu by mělo být přiměřené a mělo by být naneseno rovnoměrně na postižená místa konečníku. Doporučená doba používání této masti na hemeroidy je 5 – 10 dní. Mast nanášejte vždy na čistou sliznici konečníku. Konečník můžete před nanesením masti omýt a osušit. Mast má příjemný chladivý účinek a utišuje nepříjemné svrbění či bolesti spojené s hemeroidy. Při používání je Hemostop gel Max k pokožce velmi šetrný, nemastí ji a ani nedráždí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *