Kryo aplikátor na hemoroidy Hemorex

Kryo aplikátor na hemoroidy Hemorex

Kryo aplikátor na hemoroidy Hemorex je oblíbený přípravek na hemeroidy. Velkohou výhodou je fakt, že na přípravek nepotřebujete lékařský předpis.

Kryo aplikátor na hemoroidy Hemorex je velmi snadno použitelný přípravek v domácím prostředí. Na tento přípravek nepotřebujete lékařský předpis. Kryo aplikátor na hemoroidy Hemorex je volně prodejný a můžete si jej snadno objednat. Je to bezpečný přípravek vhodný také pro těhotné a kojící ženy, seniory, astmatiky i alergiky. Hemorex je skutečně velmi efektivní, neboť funguje na principu léčby chladem. Co to znamená? Hemorex poměrně rychle zmírňuje bolest, svědění, pálení, otok a další příznaky při potížích s hemoroidy. Vždy samozřejmě záleží na stupni postižení hemeroidy. Díky složení je možné Hemorex používat po libovolně dlouhou dobu a kombinovat s ostatními přípravky na hemeroidy.

Hemorex je vyroben z velmi kvalitního medicinálního plastu, který obsahuje speciální látku, jež je možné opakovaně zmrazovat a rozmrazovat. Přípravek Hemorex má anatomický tvar a umožňuje snadné a diskrétní použití i doma, bez cizí asistence. Zchlazení přípravkem Hemorex v domácích podmínkách je pro lidské tělo bezpečné a pohodlné. Díky Hemorexu si tak můžete celkem snadno ulevit od bolestí a svrbění.

Technické parametry přípravku Hemorex

  • šířka: 107 mm
  • výška: 40 mm
  • hloubka: 40 mm
  • hmotnost: 0,036 kg

Jak používat Hemorex?

Aplikace Hemorexu by měla trvat 6-8 minut a doporučuje se ji opakovat nejméně 2x denně po dobu 14 dnů nebo do ustoupení akutních příznaků. Počet i délka aplikací Hemorexu mohou být i vyšší – vždy dle potřeby daného člověka, který Hemorex aplikuje. Jakmile se dostaví výsledek v podobě úlety, tak se doporučuje Hemorex používat preventivně ještě 1x týdně.

Návod k použití Hemorexu

  • Aplikátor přípravku Hemorex uzavřený v původním obalu uložte nejméně na 2 hodiny do mrazničky.
  • Po vychlazení aplikátor vydezinfikujte a naneste na něj libovolný lubrikant nebo vazelínu.
  • Doporučuje se aplikovat vleže na boku. Nohu, na které neležíte, pokrčte a přitáhněte si ji k hrudníku. Tím se rozšíří řitní otvor a aplikátor se snadněji aplikuje. Následně zaveďte aplikátor do konečníku. Doba aplikace je 6-8 minut nebo tak dlouho, dokud aplikátor nedosáhne vaší tělesné teploty.
  • Po ukončení aplikace pomůcku dobře umyjte mýdlem, teplou vodou a vydezinfikujte. Aplikátor pak vložte zpět do původního ochranného obalu a tento umístěte zpět do mrazničky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*